E-õppe 5 eelist

Soovid inglise keelt paremini kõnelda? On viis olulist põhjust, miks e-õpe võib Sinu jaoks olla parim! 1. E-õpe on mugav Sa oled kindlasti tegus ja toimekas inimene, Sul on kiire ja kohustusi tulvil elu. Kust võtta aega veel koolis käimiseks? E-õppes saad õppida endale kõige sobivamal ajal, vastavalt oma elutempole — hommikuti, pärastlõunal või õhtuti....

Soovid inglise keelt paremini kõnelda? On viis olulist põhjust, miks e-õpe võib Sinu jaoks olla parim!

1. E-õpe on mugav

Sa oled kindlasti tegus ja toimekas inimene, Sul on kiire ja kohustusi tulvil elu. Kust võtta aega veel koolis käimiseks? E-õppes saad õppida endale kõige sobivamal ajal, vastavalt oma elutempole — hommikuti, pärastlõunal või õhtuti. See on imelihtne — vajad vaid arvutit või tahvelarvutit ning head internetiühendust, ja oledki keelekoolis! Leia omale vaikne ja mugav nurgake, säti käeulatusse kohvitass ning saadki üheks tunniks suunata kogu oma tähelepanu inglise keele õppimisele.

2. E-õpe on paindlik

Tavalistes keelekoolides pead alati lähtuma jäikadest tunniplaanidest ja oma elu selle järgi kohandama. E-õppes ei pea Sa aga liituma ühegi kursusega ning saad õppimiseks valida endale mugavaimad päevad ja kellaajad. Soovid õppida kord nädalas? Kaks korda nädalas? Pole probleemi! Võid õppida kasvõi iga päev kui see sulle kõige paremini sobib! E-õpe on tavalisest keelekoolist palju paindlikum ja kohaneb vastavalt Sinu vajaduste ja võimalustega.

3. E-õppest saad uusi praktilisi ja tehnilisi oskusi

Kumb on huvitavam: keeletund õpiku ja töövihiku, tahvli ja kriidiga? Või keeletund YouTube’i, TED loengute, uudiste, fotode ja podcastidega? E-õppes saab õpetaja oma tundides kasutada palju enam multimeediat, mis omakorda lõbustab ja innustab õpilasi. On tõestatud, et õppetöös tehnoloogia kasutamine muudab keeleõppe protsessi kaasahaaravamaks.

Näiteks saad lugemisharjutusteks kanda oma arvutis kaasas lõpmata palju raamatuid, ja ka sõnastikku, mis on vältimatuks abimeheks igaühele, kes uut keelt õppima asub.

Kirjutamist harjutades saad kasutada aga virtuaalseid õigekeele- ja sünonüümisõnastikke, automaatset õigekirja kontrolli ja isegi rakendusi, mis lauseehituse osas soovitusi annavad!

Lisaks on muidugi Sinu käsutuses hulk keskkondi, kus saad tunniks vajalikke materjale otsida ja oma õpetajale saata ning isegi koostada virtuaalseid ettekandeid. Vajadusel saad õpetajaga jagada oma ekraani ja tunnis kasutatud materjale iseseisvalt üle korrata. Küsi ja leiame koos Sulle sobivaima lahenduse!

4. E-õpe treenib enesedistsipliini

Tavalised keelekoolid järgivad sageli õpikute ja töövihikute loogikat ning koduste ülesannetena lahendavad õpilased grammatika harjutusi, mida õpetaja üle kontrollib. E-õppe koduste ülesannete hulka kuuluvad aga ka videod, artiklid ja virtuaalsed harjutused, mida pole vaja õpetajale saata. See, millal, kus ja milliseid harjutusi Sa tunniks ettevalmistamiseks või möödunu kordamiseks teed, on sinu enda valik ja vastutus. Õpetaja tutvustab ja soovitab Sulle hulganisti erinevaid allikaid, mis keeleõpet hõlbustavad — kuulamiseks podcaste, vaatamiseks videoid, lugemiskes blogisid ja artikleid ning veebilehti grammatika õppimiseks. Ainult Sina oled oma õppegraafiku kuningas ning valid oma õppeaja ise!

5. E-õpe treenib nii kõne-, kuulamise, lugemise kui ka kirjutamise oskust

Virtuaalsed keeletunnid ei koosne ainult õpetajaga suvalistel teemadel vestlemisest. Tunnid on kindla ülesehitusega ja selge sihiga. Need on suunatud eelkõige kuulamise ja rääkimise oskuste arendamisele, sest tunni jooksul vestled oma õpetajaga inglise keeles. Vajadusel aitab õpetaja Sind sõnavara ja hääldusega. Kuulamise ja mõistmise harjutamiseks saad vaadata YouTube’i videoid ja TED loenguid või podcaste. Ära unusta kasutada ka nende subtiitreid ja transkriptsioone, et mõista lõike, mis kuulates segaseks jäid ning suurendada oma sõnavara. Lugemine ja kirjutamine vajavad rohkem aega ja keskendumist, nii et nendele suunatud harjutused on parimad koduste ülesannetena. Kirjutamise oskuse harjutamiseks saad koostada lühiesseesid, arvamuslugusid aktuaalsetel teemadel, e-kirju ja raporteid oma töö tarvis. Lugemisoskuse arendamisel ja sõnavara suurendamisel aitab tohutu artiklite ja e-raamatute hulk, mis internetis leidub.

Need ongi viis e-õppe peamist eelist. Uuri kursusi, võta ühendust ja leiame sobiva lahenduse just Sinule!

Võta ühendust
Tallinn, Estonia
WhatsApp: +372 5854 7910
E-R: 8-17